KONTAKTY

VašeKravaty.cz | Zdeněk Přibyla
Letecká
Ostrava 70030
tel: +420 736 400 189
info(a)vasekravaty.cz
volejte kdykoli 9-19h po-pá
na emaily odpovídáme velmi rychle!

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 189 Kč
skladem

Doprava a platba
Doprava a platba
Česká pošta (Dobírka)  89 Kč
Česká pošta (Bankovní převod)   39 Kč
Doprava na Slovensko 2,49 Eur
ZABALENÍ ZÁSILKY - kravatu zabalíme do pevné bublinkové obálky, která zamezí jakémukoli poškození. Zasíláme jako doporučený dopis. V případě většího množství kravat (přibližně 8 a více) jsou kravaty zabaleny do pevné krabičky a odeslány jako balík do ruky.
 
Česká pošta DOBÍRKA - objednávku uhradíte až ve chvíli převzetí hotově nebo kartou. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne doma, bude balíček uložen na nejbližší poště, kde si jej do 14 dnů vyzvednete. Ve schránce Vám nechá lístek s informacemi o vyzvednutí. Doručení trvá obvykle 2-3 pracovní dny po odeslání objednávky.
 
Česká pošta PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM - objednávku uhraďte na náš účet 2200786772 / 2010 a jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Údaje pro uhrazení Vám také přijdou na email. Jakmile budou peníze připsány na náš účet (obvykle následující pracovní den), odešleme balíček ihned Českou poštou. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne doma, bude balíček uložen na nejbližší poště, kde si jej do 14 dnů vyzvednete. Ve schránce Vám nechá lístek s informacemi o vyzvednutí. Doručení trvá obvykle 2-3 pracovní dny po obdržení platby.
 
Slovensko PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM - na Slovensko doručujeme vždy po platbě bankovním převodem v Eur na náš slovenský účet. IBAN CZ3520100000002200786772 a BIC/SWIFT FIOBCZPPXXX. Objednávku proveďte v eshopu normálně v českých korunách. My Vám následně objednávku přepočítáme na Eura i s dopravou a pošleme celkovou částku v Eur na email. Po té provedete úhradu. Do poznámky platby vložte číslo objednávky. Balíček zasíláme Českou poštou a na Slovensku jej přebírá Slovenská pošta a doručí k Vám.